Koszenie kosiarką

Centrum Usługowo Handlowe - Sławomir Biały 2023 R. - SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Czyszczenie Działek - Warszawa i okolice

Koszenie kosiarką bijakową

Kosiarka bijakowa to urządzenie przeznaczone do mulczowania pozostałości roślinnych, które są naturalnym elementem ubocznym prac polowych, sadowniczych, ale też np. przygotowywania ziemi pod różnego rodzaju infrastrukturę. W naszej ofercie Klienci znajdą szeroki zakres usług z wykorzystaniem kosiarki bijakowej w atrakcyjnej cenie. Proponujemy koszenie, rozdrabnianie korzeni i gałęzi, jak również wyrównywanie terenu pod budowę różnego rodzaju obiektów. Pomagamy w mulczowaniu słomy, kukurydzy, nawozów naturalnych oraz koszeniu łąk. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Koszenie kosiarką bijakową

Koszenie dużych powierzchni łąk czy nieużytków tradycyjną kosiarką nie wchodzi w grę. Dzięki zastosowaniu odpowiednich urządzeń, takich jak kosiarka bijakowa oszczędzasz czas i siły. Nasi pracownicy przyjadą do Ciebie i sprawnie zajmą się wykonaniem wszelkich prac. Cena koszenia kosiarką bijakową jest o wiele atrakcyjniejsza niż cena koszenia ręcznymi urządzeniami, dlatego z pewnością warto skorzystać z tego rodzaju usługi.

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy, masz wątpliwości lub chcesz zapytać o wolny termin — Zapraszamy do Kontaktu z nami.

Czyszczenie Działek - Warszawa i okolice

Centrum Usługowo Handlowe
Sławomir Biały
Janczewice ul. Jedności 54a
05-506 Lesznowola

INFOLINIA +48 502 205 520