Wycinka drzew

Centrum Usługowo Handlowe - Sławomir Biały 2023 R. - SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Czyszczenie Działek - Warszawa i okolice

Wycinanie drzew – Warszawa

Szukasz rzetelnej firmy, która ma doświadczenie w usuwaniu różnego rodzaju drzew, krzewów i zarośli z terenów przemysłowych, leśnych lub prywatnych? Jesteś w doskonałym miejscu! Dysponujemy nowoczesnym i niezawodnym sprzętem, odpowiednim zapleczem technicznym oraz wykwalifikowaną i zawsze gotową do pracy ekipą. Zajmiemy się ścinaniem drzew, czyszczeniem i porządkowaniem i sprzątaniem każdego terenu — skorzystaj z naszych usług!

Wycinka drzew: Mazowieckie — terminowo, fachowo, z użyciem wysokiej jakości sprzętu.

Specjalizujemy się w wycince i usuwaniu drzew oraz krzewów m.in. na terenach przeznaczonych pod nowe inwestycje. Likwidujemy stare sady owocowe, karczujemy i frezujemy skarpy, fornirujemy, przycinamy oraz redukujemy korony drzew, a także utylizujemy odpady drzewne. Pomagamy przygotowywać tereny pod inwestycje dla firm budowlanych, deweloperów zarządców dróg, urzędów gmin czy innych instytucji publicznych. Współpracujemy również z Klientami prywatnymi.

Przed przystąpieniem do prac zawsze dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby Klienta. Wykonujemy dokładne oględziny miejsca wycinki (sprawdzamy specyfikę terenu, wielkość działki, obecność istniejących budynków), zapoznajemy się z inwentaryzacją drzew, mapami zasadniczymi i oznakowaniem terenu — a to wszystko po to, aby móc dobrać odpowiednią metodę wycinki drzew.

Wszystkie zlecenia i powierzone nam zadania wykonujemy rzetelnie, terminowo i z najwyższą starannością. Nieustannie inwestujemy w kolejne maszyny oraz nowoczesne urządzenia, poszerzamy naszą ofertę, aby świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie. Nasz cel to sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny — sprawdź nas!

Wycinka drzew i krzewów — Warszawa

Chcesz poznać dokładny cennik usług, dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i szczegółowych warunkach współpracy? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Serdecznie zapraszamy!

Czyszczenie Działek - Warszawa i okolice

Centrum Usługowo Handlowe
Sławomir Biały
Janczewice ul. Jedności 54a
05-506 Lesznowola

INFOLINIA +48 502 205 520